خرید سطل مخصوص شستشو و ماساژور پا 2020

 

این سطل شستشوی پا و ماساژور پا به صورت حوضچه‌ای با دیواره‌های استاندارد است که از پاشیدن آب به اطراف و خیس شدن محیط اطراف جلوگیری می‌کند. جنس بدنه‌ی حوضچه از پلاستیک است و در کف آن برآمدگی هایی وجود دارد که سبب ماساژ کف پا و ریلکسی آنها خواهد شد همچنین باعث تحریک نقاط طب سوزنی کف پا شده و اثرات درمانی بدنبال خواهد داشت.کف سطل ضدلغزش است به طوری‌که درهنگام استفاده ثابت برجای می‌ماند.با ماساژ دادن پا خون به گردش درمی‌آید و این امر موجب شفافیت پوست، آرامش پا و شادابی آن خواهد شد.

 

خرید سطل مخصوص شستشو و ماساژور پا 2020خرید سطل مخصوص شستشو و ماساژور پا 2020

 

آب درون حوضچه را با دمایی متعادل حدود 40 درجه که موجب آرامش پوست پا خواهد شد پر کنید و از ریلکس شدن پاها و بدنتان پس از ماساژ و شستشوی پاهایتان در این سطل شستشو لذت ببرید.همچنین سطل دارای دسته ای است که علاوه بر حمل راحت تر سطل میتوانید حوله ی خشک کن پاهایتان را نیز روی آن آویزان کنید.به‌طور کلی ماساژ و شستشوی پا خصوصا بعد از پیاده روی طولانی یا برگشت از کار یا سفر منجر به ایجاد آرامش پا، ازبین بردن خستگی پا و ایجاد پوستی نرم، لطیف و شاداب خواهد شد.

 

خرید سطل مخصوص شستشو و ماساژور پا 2020خرید سطل مخصوص شستشو و ماساژور پا 2020

 

در اثر ایستادن و یا حتی راه رفتن و دویدن زیاد پا خسته خواهد شد که پس از این خستگی بهترین کار ماساژ دادن پاها آن هم به صورت غیردستی خواهد بود. همچنین اگر از آن دسته افراد هستید که به سلامت پاها و شادابی پوست پاهایتان اهمیت می‌دهید سطل ماساژور و شستشوی پا می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد.همچنین میتوانید با اضافه کردن اسانس های روغنی و معطر به آب علاوه بر شستشو و ریلکسی پاهایتان تجربه ای متفاوت از طب سنتی و درمانی نیز داشته باشید.سطل ماساژور برای پاهای خسته و نیازمند به آرامش وسیله‌ای عالی و بسیار کاربردی خواهد بود.

 

خرید سطل مخصوص شستشو و ماساژور پا 2020