​خرید اسباب بازی بچه کودک میمون انگشتی 2020

 

این بچه میمون های دوست داشتنی و انگشتی اختراعی جالب و مبتکرانه می باشد.شما میتوانید ازین بچه میمون های با مزه و کوچک مثل حیوان واقعی خانگی نگهداری کنید.این بچه میمون ها در رنگهای مختلف عرضه شده اند و سایز همگی انگشتی می باشد.یک میمون کوچک بندانگشتی هدیه‌ای متفاوت است که می‌توان به کودکان بالای سه سال داد و آن‌ها را حسابی شگفت‌زده کرد.ابعاد کوچک و وزن سبک این بچه میمون پلاستیکی از مزایای این اسباب‌بازی است.دم حلقه‌ای این میمون شاد به او کمک می‌کند تا از هر جا که دوست دارد آویزان شود و تاب‌بازی کند.

 

خرید اسباب بازی بچه کودک میمون انگشتی 2020خرید اسباب بازی بچه کودک میمون انگشتی 2020


این بچه میمون های کوچک می توانند انگشت یا وسایل های شما را بغل کنند و بچسبند یا از قسمت دمشان آویزان شوند و به علاوه ی دست و پاهای کوچکی که انگشت شما را خواهند چسبید هیچ وقت حوصله تان سر نخواهد رفت.میمون شاد و کوچولوی 12.4سانتی وسیله‌ی بازی متفاوتی است که می‌توان در قالب حیوانی خانگی به کودکان هدیه داد.با این تفاوت که این حیوان خانگی به مراقبت خاص و بهداشتی نیاز ندارد.


​خرید اسباب بازی بچه کودک میمون انگشتی 2020


این بچه میمون در سایز انگشتی باعث می شود که شما به راحتی بتوانید آن را روی انگشت ،توی کیف ، به صورت آویزی از دم آن روی لباستان و ... آن راجابجا کنید و همه جا آن را همراه خود داشته باشید.میمون بندانگشتی یک سرگرمی مدرن و جدید است که می‌توان آن را با قیمتی مناسب برای کودکان بالای سه سال خریداری کرد و برق شادی را در چشمانشان دید.


​خرید اسباب بازی بچه کودک میمون انگشتی 2020خرید اسباب بازی بچه کودک میمون انگشتی 2020