تقسیم کننده انواع وسایل کشو و رومیزی پازلی 2020

 

مقسم و نظم دهنده وسایل کشو و رومیزی پازلی، محصولی کاربردی با طراحی نوین می باشد که از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت تولید شده . این محصول به صورت خانه های پازلی شکل طراحی شده و علاوه بر کارایی ، مهمترین ویژگی این تقسیم کننده را می توان نوع اتصال قالب ها عنوان کرد که به صورت ریلی به یکدیگر متصل می شوند . وجود این نوع از اتصال باعث می شود شما به تعداد مورد نیاز و دلخواهتان آنها را کنار هم بچینید و یا موقع نیاز یکی از آنها را از بقیه جدا کنید.

 

تقسیم کننده انواع وسایل کشو و رومیزی پازلی 2020

 

از این محصول علاوه بر داخل کشو ، می توان درون کمد ، و یا حتی روی میز و کابینت جهت نظم بخشیدن و تفکیک وسایل و لوازم مختلف نظیر لوازم تحریر ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، لباس های کوچک نظیر لباس نوزاد ، جوراب و ...استفاده نمود.ابعاد مناسب این محصول به شما امکان حفظ و نگهداری لوازم و وسایل کوچک در فضایی مشخص و از پیش تعریف شده را خواهد داد.با استفاده از تقسیم کننده کشو پازلی ، از این پس به سادگی وسایل خود را می توانید داخل کشو به صورت تفکیک شده و منظم جای دهید تا در موقع نیاز به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید ، بدون اینکه نگران آسیب دیدن ، گم شدن و یا نیاز به گشتن دنبال آن وجود داشته باشد.

 

تقسیم کننده انواع وسایل کشو و رومیزی پازلی 2020

 

بارزترین ویژگی تقسیم کننده کشو پازلی را می توان نوع اتصال خانه های آن به یکدیگر دانست.در استفاده از این محصول شما می توانید به سادگی محفظه ها را به صورت ریلی از قسمت کناره های لوله ای پازل ها به یکدیگر متصل نمایید ، ویژگی ای که علاوه بر سرعت عمل بالاتر ، امکان شکل دادن به تقسیم کننده و همچنین انتخاب تعداد پازل های استفاده شده در آن ، متناسب با نیازتان به صورت دلخواه را به شما خواهد داد.

 

 

ویژگی های کلی محصول:

  • طراحی نوین ، زیبا و کاربردی
  • شکل پازلی
  • تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت
  • ارائه شده در بسته بندی 4 عددی
  • قابلیت اتصال محفظه ها به یکدیگر به صورت ریلی
  • امکان انتخاب طرح چیدمان پازل ها به صورت دلخواه
  • ارائه شده در رنگ های متنوع و زیبا
  • قابل استفاده برای نظم بخشیدن به لوازم و وسایل داخل کشو ، کمد ، روی میز ، روی کابینت و ...

 

تقسیم کننده انواع وسایل کشو و رومیزی پازلی 2020