خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

با خرید نگهدارنده دمپایی دیواری ، کفش و دمپایی خود را به دیوار حمام ، دستشویی و کمد خود آویز کنید و دیگر نگران فضای کم منزل خود نباشید. هولدر دمپایی دیواری به وسیله چسب بسیار قوی که در پشت آن تعبیه شده است به سطوح صاف چسبیده خواهد شد و شما می توانید هر نوع دمپایی و کفش را به درون آن آویز کنید.این هولدر بصورت سه تایی بهم پیوسته می باشد که شما میتوانید سه دمپایی یا حوله و دستمال را به آنها متصل کنید.

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

بعضی مواقع بعد از شستن پاهایتان در حمام و دستشویی دمپایی شما کاملا خیس شده ، اکثراٌ دوست ندارند برای رفتن به دستشویی دمپایی خیس بپوشند ، یکی از وسیله هایی که باعث گرفتن سریع آب دمپایی می شود هولدر دمپایی دیواری حمام می باشد. نگهدارنده دیواری دمپایی به گونه ای طراحی شده که به کاشی حمام و دستشویی چسبده می شود و شما می توانید بعد از شستشوی پاهایتان آن را به هولدر آویز کند تا آب دمپایی سریع تر خشک شود.

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

از هولدر دمپایی دیواری در کمد ، جلوی درب اتاق و . . . نیز می توان استفاده کرد. بسیاری از کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند همیشه دچار کمبود فضا هستند ، با نگهدارنده دیواری دمپایی این مشکل نیز حل خواهد شد . استفاده از وسایلی که فضای کم منازل را جبران می کنند در حال حاضر بیشتر شده است . هولدر دیواری دمپایی نیز یکی از وسایل پرکاربرد در منازل آپارتمانی می باشد.

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

اگر در دستشویی و حمام منزل شما هر یک از اعضای خانواده یک دمپایی شخصی دارند و مشکل بی نظمی آن ها شما را آزار می دهد بهترین وسیله برای نظم دهنده دمپایی های دستشویی و حمام استفاده از نگهدارنده دمپایی دیواری است که تعدادی از آن را روی دیواری حمام و دستشویی بچسبانید و هرکس دمپایی خود را درون آن قرار دهد.

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

با قرار دادن دمپایی حمام و دستشویی درون هولدر دیواری دمپایی از پوسیدگی و قارچ زندگی کف دمپایی نیز جلوگیری خواهید کرد. دمپایی روفرشی سالن ، دمپایی های حیاط ، تراس و . . . خود را درون نگهدارنده دیواری دمپایی قرار دهید و نظم منزل خود را افزایش دهید.

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

پشت نگهدارنده دمپایی دیواری دو عدد چسب بسیار قوی قرار گرفته شده است ، این چسب فقط به سطوح صاف چسبیده می شود ، مانند کاشی ، کمد و ...برای چسباندن هولدر نگهدارنده دمپایی به دیواری ابتدا سطح دیواری ، کاشی و . . . را به خوبی تمیز و کاملا خشک نمایید ، روکش چسب هولدر را جدا کنید و به دقت روی دیواری بچسبانید ، چسب استفاده شده در نگهدارنده دیواری دمپایی بسیار پرقدرت بوده و می توانید وزن انواع دمپایی و کفش را تحمل کند.

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

 

ویژگی ها و مشخصات نگهدارنده دمپایی دیواری :

  • هولدر انواع دمپایی و کفش
  • سه تایی بهم متصل
  • اندازه : 8*25 سانتی متر
  • دارای رنگ بندی متنوع
  • صورتی ، سبز ، آبی ، سفید ، نارنجی
  • دارای چسب 2 طرفه بسیار قوی
  • مناسب برای حمام ، دستشویی ، کمد و . . .
  • طراحی فانتزی و زیبا

 

خرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفشخرید نگهدارنده دمپایی دیواری کفش

قیمت این محصول 30000 تومان