خرید اینترنتی استند جا رژلب ماتیک رژ

 

سازماندهی کردن محیط زندگی و کار برای هر بانویی لازم است. فرض کنید یک کمد پر از لوازم آرایش دارید، اما نمی دانید چطور یک نظم اساسی به آنها بدهید. برای اینکه میز آرایش مرتب و شیکی داشته باشید لازم است از ارگانایزر استفاده کنید. استند رژ لب یکی از بهترین وسیله هایی است که هر بانویی برای مرتب کردن رژ لب های خود احتیاج دارد. جای رژ لب باعث شده که ماتیک های خود را در کنار هم بچینید و از پراکندگی آن در کشو یا روی میز خودداری شود.

 

خرید اینترنتی استند جا رژلب ماتیک رژ

 

شما می توانید به راحتی 20 عدد رژ را با سایزهای مختلف در نگهدارنده رژلب بذارید و روی میز آرایش خود قرار دهید. اندازه یک وسیله نیز مانند جنس آن اهمیت ویژه ای دارد. زیرا سایز مناسب باعث شده رژ لب هایتان به طور کامل در آن جای گیرد و همچنین هر روز در دسترس شما باشد. بنابراین استند رژ لب در سایز 5×12.5×17 سانتی متر ساخته شده است و راحت در کمد، کشو، روی میز و هر مکانی که شما در نظر دارید جای می گیرد.

 

خرید اینترنتی استند جا رژلب ماتیک رژ

 

برای تمیز کردن این استند رژ لب، فقط یک دستمال مرطوب کافی است و نیازی به شست و شو ندارد، گرچه لازم است بدانید که این وسیله زیبا ضد آب است و کاملاً می توانید آن را با آب و مایع بشویید.شما می توانید به راحتی 20 عدد رژ را با سایزهای مختلف در نگهدارنده رژلب بذارید و روی میز آرایش خود قرار دهید. اندازه یک وسیله نیز مانند جنس آن اهمیت ویژه ای دارد. زیرا سایز مناسب باعث شده رژ لب هایتان به طور کامل در آن جای گیرد و همچنین هر روز در دسترس شما باشد. بنابراین استند رژ لب در سایز 5×12.5×17 سانتی متر ساخته شده است و راحت در کمد، کشو، روی میز و هر مکانی که شما در نظر دارید جای می گیرد.

 

خرید اینترنتی استند جا رژلب ماتیک رژ