خرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوار

 

گیره ی سرامیکی موصاف کن مخصوص سر سشوار power styler ابزاری نوین در صنعت زیبایی و آرایشگری است.تنها کافیست این گیره های نازک و سبک سرامیکی را سر نازل سشوارتان بکشید تا نصب شود و در مدت زمان کوتاهی موهای صاف و براقی داشته باشید.این ابزار شما را از اتوی مو و سایر ایزار و تکنولوژی ها و مهمتر از همه از هزینه های گزاف آرایشگاه ها بی نیاز میکند زیرا توسط آن هم میتوانید موهایتان را صاف و هم موج دار کنید تنها به زاویه ی استفاده از شانه پیچی شما بستگی دارد.

 

خرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوار

 

همانطور که میدانید نقش سرامیک در صنعت براشینگ مو از مدت ها پیش اثبات شده است و اصلی ترین ویژگی آن جذب سریع حرارت و انتقال یکنواخت آن به موها بدون ایجاد نقاط سرد و یا بیش از اندازه داغ که سبب آسیب به موها میشود.تنها کاری که لازم است پس از این اتصال شگفت انگیز انجام دهید این است که بصورت عادی شروع به خشک کردن موهای خود کنید.چه کاری ازین راحت تر؟؟

 

خرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوار

 

هر رشته ی مو که توسط power styler لمس میشود در مدت زمان کوتاهتر از سشوار کشیدن عادی صاف میشود و جالب تر اینکه مدت زمان بیشتری نسبت به سشوار عادی این صاف بودن را نگه میدارد.سر این صفحات سرامیکی بصورت موج دار است که باعث شده راحت تر لابلای موها رفته و کار شما را سریع تر پیش می برد.

 

خرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوارخرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوار

 

ویژگی های خاص گیره های سرامیکی:

نازک تر بودن نازل سشوار در صورت استفاده از این گیره ها باعث میشود جریان هوا بصورت متمرکز تر روی کوتیکول موها تاثیر گذاشته و موهایی براق تر و صاف تر و درخشان تر از آینه برای شما به ارمغان آورد.

همچنین باعث میشود موها سریعتر خشک شده و مدت زمان طولانی تری حالت گرفته شده را حفظ کند و این باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد.

این گیره ها نه تنها مو ها را صاف میکند بلکه میتوانید با تغییر زاویه موهایی موج دار یا مجعد بسازید.شما میتوانید با تنظیم زاویه و شانه ی پیچی مناسب موهایی صاف و درخشان یا موج هایی زیبا یا فرهایی پر زرق و برق برای یک شب کامل ایجاد کنید.

این گیره ها سبک و قابل حمل بوده و میتوانید در هر مکانِ  مهمانی یا مسافرتی آنها را در کیف خود بهمراه داشته باشید.

 

خرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوارخرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوارخرید گیره ی سرامیکی موصاف کن سر سشوار